Grupa ArteMis
  • Grupa ArteMis

Grupa ArteMis na co dzień wspiera Klientów, organizując szereg działań z zakresu profilaktyki i wsparcia kultury dobrostanu wewnątrz ich organizacji. Od ponad 10 lat realizujemy kompleksowo ogólnopolskie kampanie społeczne oraz edukacyjno-informacyjne na zlecenie firm oraz podmiotów, takich jak m.in: Ministerstwo Zdrowia, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH – Państwowy Instytut Badawczy, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Jesteśmy autorem ogólnopolskich kampanii, które skupiły się na promowaniu zdrowia psychicznego w miejscu pracy, w tym m.in.: „Zrozum. Poczuj. Działaj!”, „Emocjonalny Fitness” czy „Bliżej Siebie”. Nasze wszechstronne wysiłki zyskały ogromne uznanie - zgromadziliśmy kilkunastotysięczną społeczność Pracowników i Pracodawców zainteresowanych poprawą swojej kondycji psychicznej, a raporty z naszych badań zostały wielokrotnie cytowane przez media, takie jak m.in. Forbes, Forbes Women, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Onet, czy Wp.pl.

W ramach realizowanych przez nas działań, programów wellbeingowych, ale też kampanii edukacyjnych współpracujemy z wybitnym i cenionym gronem ekspertów i ekspertek, zajmujących się m.in. tematyką związaną ze zdrowiem psychicznym, dobrostanem, komunikacją, zarządzaniem zespołami, empatią, zarządzaniem emocjami, przywództwem.


 

Jeśli chcesz, możemy wysyłać Ci powiadomienia o nowościach na stronie. Wystarczy wyrazić zgodę na otrzymywanie powiadomień.